fbpx

Dzień dobry lub dobry wieczór!

Tekst „o mnie” powstawał bardzo długo i wiele wersji wylądowało w cyfrowym śmietniku. Ostatecznie postanowiłam, że napiszę do Was parę słów po prostu, jak list do przyjaciółek, bez poszukiwania specjalnej, doskonałej formuły, która, jak wiemy, nie istnieje.
dla kogo i dlaczego

Jestem przekonana, że każdy biznes, nawet ten mikro, a właściwe ten najbardziej, powinien dbać o swój wizerunek. Moje biznesowe serce bije najmocniej dla tzw. passion businesses, dla wszystkich tych, którzy oddają swoje serce i czas projektom wymarzonym, samodzielnie tworzonym i rozwijanym. Jestem jedną z Was!

Nie tworzę dla wybranej branży, ale najczęściej moimi klientkami są biznesy eksperckie i twórczynie (jedno nie wyklucza drugiego, oczywiście!). Zdaję sobie sprawę z tego, ile nadziei i obaw niesiecie. Staram się sprostać Waszym oczekiwaniom i uspokoić skołatane głowy i serca. Chcę przeprowadzić każdą z Was, suchą nogą przez burzliwe początki albo konieczne zmiany. Jestem zaszczycona, kiedy powierzacie mi swoje projekty. Traktuję projektowanie dla Was jak niezwykle istotne zadanie, które nie sprowadza się wyłącznie do estetyki.

 

Moja historia

Zawsze ciągnęło mnie to tworzenia: przy pomocy słów i obrazów, jednak drogę zawodową wybrałam pod naporem tzw. zdrowego rozsądku
i okoliczności. Ukończyłam Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Gospodarcze na UŁ i jeszcze na pierwszym roku nieśmiało marzyłam o jakiejś miłej placówce dyplomatycznej, najlepiej w Ameryce Południowej albo Japonii. Te plany szybko pogrzebałam, ale pracowałam w różnych miejscach w Polsce i poza nią, w rolach, które wymagały kontaktów z ludźmi z różnych stron świata.

Long story short – marzenia o tworzeniu wróciły. A w 2015 roku przybrały konkretną formę jednoosobowego Studia Powidoki, gdzie obecnie zajmuję się głównie tworzeniem identyfikacji wizualnych i stron internetowych dla małych i średnich firm. Tworzę dla ludzi w Polsce i zagranicą. To nieistotne skąd jesteś – zza mojego biurka w małym domku na wsi, obsługiwałam przedsiębiorczynie z odległych europejskich miast
i miasteczek. Jestem szczęśliwa mogąc tworzyć dla wyjątkowych ludzi i mam nadzieję, że ta przygoda potrwa jeszcze wiele lat.

A poza tym?

Po pracy czytam, oglądam, słucham. Lubię rysować, malować a czasem grzebać w ogródku. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, próbować nowych potraw, uczyć się nowych rzeczy. Ciągle mam pomysły na to, czym chciałabym się jeszcze zająć. Z przyjemnością poznaję ludzi i pijam z nimi kawę prowadząc długie rozmowy o wszystkim. Porozmawiamy?:)

Jeżeli masz ochotę o coś zapytać albo po prostu powiedzieć „cześć”, będzie mi bardzo miło!

Uściski,

Gosia