fbpx

Wole oczko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wole Oczko

 

Wole oczko to ludowa nazwa strzyżyka (Troglodytes troglodytes), jednego z najgłośniejszych polskich ptasich śpiewaków. To również nazwa marki rękodzielniczej, tworzonej przez Kasię, biolożkę z wykształcenia, przyrodniczkę i rękodzielniczkę z zamiłowania.

Kasia maluje na drewnie (odpadowym albo z odzysku), każdy przedmiot wykonuje samodzielnie od początku do końca. Bohaterami jej prac są polskie rośliny i ptaki.

Stworzyłam projekt identyfikacji wizualnej marki – logo i jego odmiany, kolory, typografię, wzory, elementy graficzne, szablony na Instagram.

zakres prac

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Iwona Bator Design

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iwona Bator Design

 

Iwona Bator Design to marka biżuteryjna stworzona przez niesamowitą kobietę. Założycielka podkreśla w swojej komunikacji, że: „biżuteria to dla mnie coś więcej niż ładne błyskotki”. Iwona tworzy rzeczy z intencją uczynienia z nich symbolu siły, przypomnienia dobrych chwil, wyrażenia siebie a nawet manifestacji przekonań.

Przygotowałam dla marki identyfikację wizualną, która oprócz logo i wersji alternatywnych, palety kolorów oraz typografii, zawiera wzory i szablony na media społecznościowe.

W swoim projekcie starałam się stworzyć odpowiednie tło dla biżuterii Iwony, która nie traktuje siebie i swoich prac śmiertelnie poważnie – dużo w jej twórczości luzu i zabawy, jednocześnie w swojej istocie pozostaje zawsze elegancka.

Wszystkie zdjęcia z wizerunkiem Iwony Bator są jej własnością, publikacja za jej zgodą. Autorką zdjęć jest Katrzyna Myślińska.

zakres prac

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Czuły Rozwój

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czuły Rozwój by Daria Dahl

 

Daria jest przewodniczką w rozwoju osobistym. Oferuje webinary, kursy, indywidualne konsultacje. Tworzy wspaniałą społeczność wspierających się kobiet, gdzie każda może poczuć się mile widziana i akceptowana.

W swoich treściach Czuły Rozwój często nawiązuje do archetypów, mitów, przypowieści. Dlatego cała identyfikacja i kolaże, które Daria wykorzystuje w swoich mediach społecznościowych i w produktach, są budowane na przypowieściach, baśniach, symbolach.

Przygotowałam dla marki poszerzoną identyfikację wizualną: logo i warianty, paletę kolorów, typografię, wzory, kolaże, ilustracje, materiały do druku. Powstał również projekt strony internetowej, który zachowuje charakter marki, wykorzystując wcześniej ustaloną paletę barw i wiele z grafik, które przewijają się przez całą komunikację wizualną marki.

USŁUGI

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

STRONA WWW

Otulona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otulona

 

Otulona to marka rękodzielnicza stworzona przez Magdę Andrukajtis. U Magdy znajdziecie piękne, miękkie swetry z naturalnej przędzy. Otulona to również nietuzinkowe wzory i piękne kolory.

Stworzyłam dla marki podstawową identyfikację wizualną: logo i warianty, paletę kolorów oraz typografię.

zakres prac

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

mellow home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mellow Home

 

Mellow Home to młoda marka ofertująca usługę projektowania wnętrz. Twórczyni marki, Karolina, stawia na prostotę i funkcjonalność, jak również na takie tworzenie przestrzeni wokół nas, które daje użytkownikom spokój, dobre samopoczucie, przestrzeń do pracy i relaksu możliwie jak najlepiej współgrające z naszymi potrzebami i charakterem.

Dla marki zaprojektowałam logo i warianty oraz przygotowałam projekt i wdrożenie prostej strony www.

zakres prac

LOGO

PROJEKT I WDROŻENIE STRONY WWW