fbpx

Pakiet Instagram Brand

CO OTRZYMASZ

Elementy graficzne i szablony, które pozwolą Ci na sprawne tworzenie grafik, budowanie pięknego i skutecznego profilu na Instagramie.

Jak to działa?

1.

 

WYSYŁASZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy, który traktuję jak zapytanie ofertowe i jednocześnie wstęp do poznania Twoich potrzeb. Dzięki informacjom, które dostarczysz mogę przygotować się do spotkania, podczas którego wejdziemy w szczegóły projektu.

2.

 

UMAWIAMY SIĘ NA ROZMOWĘ

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuję się z Tobą, żeby ustalić termin rozmowy. Rozmowa będzie kolejnym krokiem do rozpoznania Twoich potrzeb i okazją do zadania pytań.

3.

 

OFERTA, UMOWA, BRIEF

Po rozmowie przesyłam do Ciebie ofertę z proponowanym terminem rozpoczęcia projektu i wstępnym harmonogramem prac. Po zaakceptowaniu warunków podpisujemy umowę a po otrzymaniu 1. transzy płatności wysyłam do Ciebie Twoją pracę domową, czyli workbook, który podsumuje najważniejsze informacje potrzebne do pracy nad projektem.

4.

 

START!

Po otrzymaniu od Ciebie wypełnionego workbooka mogę jeszcze zadać parę pytań, mailowo albo telefonicznie. A potem startuję z projektem!

CO ZAWIERA

PAKIET INSTAGRAM BRAND

 

Pakiet Instagram Brand pozwoli Ci na sprawne przygotowywanie contentu na Instagram. Ogarniesz chaos na swoim profilu, zbudujesz spójne, atrakcyjne wizualnie konto, które przyciągnie właściwych klientów.

W ramach pakietu otrzymasz:

 • godzinne spotkanie online;
 • autorski workbook z pytaniami wspierającymi prace nad wizerunkiem na Instagramie;
 • 2 propozycje kierunku graficznego w postaci tzw. moodboardów;
 • 5 szablonów postów;
 • szablon okładki rolki;
 • szablon karuzeli;
 • zestaw 10 okładek do wyróżnionych relacji;
 • zestaw elementów graficznych, z których możesz korzystać do tworzenia nie tylko na Instagramie (ilość zależy od koncepcji na jaką się umówimy);
 • 10 darmowych zdjęć stockowych dopasowanych do koncepcji marki;
 • 2 serie poprawek do wszystkich materiałów graficznych;
 • szablony udostępnię Ci w serwisie Canva albo jako plik .psd;
 • przekazanie majątkowych praw autorskich;
 • podsumowanie w postaci ebooka gdzie znajdziesz zasady użytkowania materiałów i wskazówki jak dobierać i/lub wykonywać zdjęcia oraz koncepcję feedu, która ułatwi Ci samodzielne tworzenie siatki na Instagramie.

WSPÓŁPRACA TRWA OK. 2 TYGODNI

INWESTYCJA: 1.900 ZŁ BRUTTO

Czego nie zawiera pakiet Instagram Brand

DODATKOWE GRAFIKI

Pakiet nie zawiera projektów dużych grafik, kolaży, rysunków. Mogę jednak wykonać je dodatkowo.

LOGO I INNE ELEMENTY IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

W ramach pakietu NIE przygotowuję identyfikacji wizualnej. Owszem, materiały, które otrzymasz staną się jej częścią, więc zależnie od tego czy identyfikację masz, czy jeszcze nie, usługa będzie wyglądać trochę inaczej.

DODATKOWE POPRAWKI

W ramach pakietu Instagram Brand oferuję 2 rundy poprawkowe do wszystkich materiałów graficznych. Jeżeli będziesz chciała wprowadzać dalsze modyfikacje będą one rozliczane czasowo: 140 zł + VAT za każdą rozpoczętą godzinę pracy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Masz dodatkowe pytania? Sprawdź, być może odpowiedź czeka poniżej!

Czy mogę zapłacić w ratach?

Każdy projekt rozliczam w transzach. Pierwsza zapewnia rezerwację miejsca w moim grafiku i jest dla mnie potwierdzeniem, że poważnie traktujesz naszą współpracę. Wynosi 30% wartości projektu. Kolejne dwie (odpowiednio 35% i 35%) rozliczam w uzgodnionych wcześniej odstępach czasu, na przestrzeni naszej współpracy. Jeżeli taki plan Ci nie odpowiada – skontaktuj się ze mną, postaram się zaproponować Ci coś innego.

A co jeżeli nie mam w ogóle pomysłu na mój profil i nie wiem jak się za to zabrać?

To częsta obawa, ale w tym temacie mogę pomóc! Nie oczekuję od Ciebie żadnych wizji dotyczących strony wizualnej. Chcę wiedzieć dla kogo jest Twój produkt/usługa, co Cię wyróżnia i wiele różnych innych rzeczy, o których porozmawiamy. Mam przygotowany plan pracy i materiały dla Ciebie, które pozwolą ułożyć cały proces i rozjaśnią wątpliwości.

A jeżeli projekt mi się nie spodoba?

Zawsze pytam potencjalne klientki, czy znają moje prace. Oczywiście co projekt to nowa historia, ale możesz ocenić czy to jak pracuję, jak rozwiązuję problemy, jaką estetykę proponuję, przemawia do Ciebie. I tego możesz się spodziewać w przypadku swojego projektu. W ramach współpracy oferuję oczywiście ustaloną liczbę zmian/poprawek. Kolejne są dodatkowo płatne. Żeby Cię uspokoić – nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby klientka powiedziała na koniec, że projekt jej nie odpowiada.

Czy pomożesz wybrać mi zdjęcia?

Oczywiście! Jeżeli chcesz użyć swoich materiałów – pomogę wybrać te odpowiednie albo doradzę wykonanie innych. Co do zdjęć stockowych również służę pomocą: jest wiele miejsc w sieci, które oferują wspaniałe fotografie. 

Czy jesteś płatnikiem VAT?

Tak, jestem płatnikiem VAT i wystawiam faktury VAT.

Jeżeli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, napisz bezpośrednio do mnie: studio@powidoki.com lub dodaj je w formularzu zgłoszeniowym, na pewno wszystko wyjaśnię.

Wyślij formularz zgłoszeniowy

5 + 12 =