fbpx

Pakiet Premium Brand

CO OTRZYMASZ

Ten pakiet jest dla tych, którzy potrzebują poszerzonej usługi, pozwalającej na kompleksowe prezentowanie marki zarówno w świecie wirtualnym, jak i poza nim.

Jak to działa?

1.

 

WYŚLIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy, który traktuję jak zapytanie ofertowe i jednocześnie wstęp do poznania Twoich potrzeb. Dzięki informacjom, które dostarczysz mogę przygotować się do spotkania, podczas którego wejdziemy w szczegóły projektu.

2.

 

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuję się z Tobą, żeby ustalić termin rozmowy. Rozmowa będzie kolejnym krokiem do rozpoznania Twoich potrzeb i okazją do zadania pytań.

3.

 

OFERTA I BRIEF

Po rozmowie przesyłam do Ciebie ofertę z proponowanym terminem rozpoczęcia projektu i wstępnym harmonogramem prac. Po zaakceptowaniu warunków podpisujemy umowę a po otrzymaniu 1. transzy płatności wysyłam do Ciebie Twoją pracę domową, czyli autorski workbook, który będzie podsumowaniem wszystkich najważniejszych informacji potrzebnych do pracy nad projektem.

A co potem?
Zobacz jak wygląda mój proces projektowy.

1. Spotkanie

Spotykamy się online i omawiamy wypełniony przez Ciebie workbook. To jest ten moment, kiedy ustalamy ostateczny kierunek i ruszam do działania! Spotkanie trwa ok. 1 godziny.

2. Analiza

Zanim chwycę za ołówek robię analizę Twoich potrzeb i obmyślam jak przełożyć strategię marki na język wizualny. Szukam wyróżników, które będą dla Ciebie właściwe i pozwolą stworzyć system, który da Ci swobodę i wygodę użytkowania.

3. Wstępne koncepcje

Na tym etapie przedstawiam 2 kierunki wizualne, które realizują ustalenia. Przedstawiam je w postaci moodboardów i opatruję komentarzem. To jest moment na ewentualne uwagi i korektę. W razie potrzeby spotykamy się online, żeby omówić projekt, tak żebyśmy miały pewność, że tak samo rozumiemy przedstawione koncepcje.

4. Czas na konkrety

Na tym etapie opracowuję główną linię graficzną marki, czyli tzw. Key Visual. Powstaje logo i jego odmiany, motywy graficzne, dobieram typografię i ustalam paletę kolorów. Tworzę wizualizacje dla materiałów graficznych, które pozwolą Ci ocenić jak system będzie działał w praktyce.

4. Wdrożenie

Po akceptacji identyfikacji wizualnej przekładam ją na projekty wszystkich ustalonych w umowie elementów graficznych. Na tym etapie powstają wszystkie materiały drukowane i cyfrowe a także grafiki na social media.

5. Pliki i brandbook

Zbliżamy się do końca! Eksportuję wszystkie pliki. W zależności od zakresu przekazuję pliki do druku i te wykorzystywane jedynie cyfrowo, wszystkie w odpowiednich formatach. Przygotowuję brandbook, czyli e-book, gdzie będą zgromadzone wszystkie potrzebne informacje dotyczące nowej identyfikacji wizualnej, wytyczne dotyczące działania całego systemu i wizualizacje, które posłużą za ściągę w razie potrzeby.

6. Spotkanie końcowe

Całość procesu zamykamy spotkaniem podczas którego omówię zasady działania systemu nowej identyfikacji wizualnej. Przejrzymy wszystkie przekazane materiały i przekażę Ci wskazówki dotyczące ich użytkowania.

CO ZAWIERA

Pakiet Premium Brand

Pakiet Mini Brand pozwoli Ci na prezentowanie swojej marki z pewnością siebie już od samego początku. Otrzymasz niezbędne elementy identyfikacji wizualnej, które pozwolą Ci na start w dobrym stylu.

W ramach pakietu otrzymasz:

 • godzinne spotkanie online;
 • autorski workbook z pytaniami wspierającymi prace nad wizerunkiem Twojej marki;
 • 2 propozycje kierunku graficznego w postaci tzw. moodboardów;
 • 2 propozycje logo do wybranego kierunku + 2 rundy poprawkowe do wybranego znaku;
 • materiały towarzyszące: typografia, paleta kolorów i drobne elementy graficzne;
 • wszystkie potrzebne materiały do druku (np. wizytówki, foldery, katalogi, ulotki – wg zamówienia);
 • materiały cyfrowe do użytku w mediach społecznościowych i na stronie www (szablony na Instagram, materiały reklamowe, e-booki etc.);
 • mailing (przygotowanie formy graficznej i integracja z wybranym programem pocztowym);
 • 2 serie poprawek do wszystkich projektów;
 • opracowanie finalnych plików w formatach niezbędnych do użytku online i do druku (format wektorowy oraz pliki z tłem i bez tła);
 • określenie finalnej palety kolorystycznej i opisanie kolorów parametrami RGB, CMYK, HEX;
 • podsumowanie w postaci mini brandbooka;

WSPÓŁPRACA TRWA OK. 6-8 TYGODNI

INWESTYCJA: OD 5.000 ZŁ, WYCENA INDYWIDUALNA

Wyślij formularz zgłoszeniowy

7 + 1 =