fbpx

Pakiet strona www

Niewątpliwie potrzebujesz strony www dla swojego biznesu. Jaka ma być? Atrakcyjna wizualnie? Na pewno. Ale to dopiero początek. Zaprojektuję i wdrożę Twoją nową stronę – piękną, przejrzystą, funkcjonalną i skuteczną! 

Jak to działa?

1.

 

WYŚLIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy, który traktuję jak zapytanie ofertowe i jednocześnie wstęp do poznania Twoich potrzeb. Dzięki informacjom, które dostarczysz mogę przygotować się do spotkania, podczas którego wejdziemy w szczegóły projektu.

2.

 

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuję się z Tobą, żeby ustalić termin rozmowy. Rozmowa będzie kolejnym krokiem do rozpoznania Twoich potrzeb i okazją do zadania pytań.

3.

 

OFERTA I BRIEF

Po rozmowie przesyłam do Ciebie ofertę z proponowanym terminem rozpoczęcia projektu i wstępnym harmonogramem prac. Po zaakceptowaniu warunków podpisujemy umowę a po otrzymaniu 1. transzy płatności wysyłam do Ciebie Twoją pracę domową, czyli autorski workbook, który będzie podsumowaniem wszystkich najważniejszych informacji potrzebnych do pracy nad projektem.

CO ZAWIERA

Pakiet strona www

Pakiet STRONA WWW zapewni Ci projekt skrojony na miarę i wdrożenie Twojej nowej strony www.

W ramach pakietu otrzymasz:

 • autorski workbook z pytaniami wspierającymi prace nad Twoją stroną;
 • wstępne spotkanie na którym omówimy plan prac i strategię, doszlifujemy szczegóły;
 • indywidualny projekt graficzny strony (w tym 2 propozycje projektowe strony głównej);
 • kompletną, responsywną, zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie stronę internetową w systemie WordPress;

Poza tym każda realizacja zawiera:

 • integrację z mediami społecznościowymi;
 • formularz kontaktowy;
 • integrację z wybranym programem mailingowym;
 • zgoda na pliki cookies;
 • przygotowanie strony pod wymogi SEO;
 • moduł tworzący kopie zapasowe strony;
 • mini e-booka z instrukcją, który pozwoli na łatwą obsługę strony.

Dodatkowe warianty:

+ SKLEP

+ BLOG

+ PORTFOLIO

+ STRONA SPRZEDAŻOWA (TZW. LANDING PAGE)

+ STRONA Z ODLICZANIEM

WSPÓŁPRACA TRWA OK. 6-8 TYGODNI

INWESTYCJA: OD 5.000 ZŁ, WYCENA INDYWIDUALNA

Jak wygląda cały proces?

01 KONTAKT

Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia skontaktuję się z Tobą, żeby umówić termin naszego pierwszego spotkania. Podczas niego ustalimy wszystkie szczegóły, odpowiem na Twoje pytania i omówimy wstępny harmonogram prac.

02 UMOWA

Na podstawie tego co ustaliłyśmy przygotowuję umowę. Po jej podpisaniu i przesłaniu 1. transzy płatności, przekazuję Ci autorski workbook – planer strony, który zbierze wszystkie potrzebne informacje na temat projektu.

03 STRATEGIA I ANALIZA

Na kolejnym spotkaniu przeanalizujemy zebrane informacje i przygotujemy wspólnie wstępną architekturę strony. Potem przygotuję makiety i skontaktuję się z Tobą ponownie, żeby doszlifować szczegóły.

04 PROJEKT

To jest moment kiedy oddaję się projektowaniu a Tobie pozostaje uzbroić się w odrobinę cierpliwości, bo już wkrótce…

05 WDROŻENIE I TESTY

…po wykonaniu ewentualnych poprawek i zaakceptowaniu przez Ciebie projektu, strona ląduje na serwerze a potem czekają ją testy.

06 GRAND FINAL!

Zaplanujemy wspólnie komunikację na Twoich mediach społecznościowych – trzeba opowiedzieć światu o Twojej stronie. A potem już tylko szampan i wielkie otwarcie!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Masz dodatkowe pytania? Sprawdź, być może odpowiedź czeka poniżej!

Ile to kosztuje?

Jak się pewnie domyślasz, odpowiedź brzmi: to zależy! Zależnie od projektu, liczby podstron, zamawianych dodatkowo usług (np. copywriting, sesja zdjęciowa) ceny mogą się różnić. Prace nad stroną www zaczynam od 5.000 PLN netto.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Każdy projekt rozliczam w transzach. Pierwsza zapewnia rezerwację miejsca w moim grafiku i jest dla mnie potwierdzeniem, że poważnie traktujesz naszą współpracę. Wynosi 30% wartości projektu. Kolejne dwie (odpowiednio 35% i 35%) rozliczam w uzgodnionych wcześniej odstępach czasu, na przestrzeni naszej współpracy. Jeżeli taki plan Ci nie odpowiada – skontaktuj się ze mną, postaram się zaproponować Ci coś innego.

A jeżeli projekt mi się nie spodoba?

Zawsze pytam potencjalne klientki, czy znają moje prace. Oczywiście co projekt to nowa historia, ale możesz ocenić czy to jak pracuję, jak rozwiązuję problemy, jaką estetykę proponuję, przemawia do Ciebie. I tego możesz się spodziewać w przypadku swojego projektu. W ramach współpracy oferuję oczywiście ustaloną liczbę zmian/poprawek. Kolejne są dodatkowo płatne. Żeby Cię uspokoić – nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby klientka powiedziała na koniec, że projekt jej nie odpowiada.

Te wszystkie sprawy techniczne dotyczące strony www mnie paraliżują. Pomożesz ogarnąć?

No jasne! Wyjaśnię czego potrzebujesz i gdzie to możesz kupić. Zakupu dokonasz samodzielnie, ale w razie jakichkolwiek pytań – jestem i trzymam za rękę, więc bez obaw!

Czy po zakończeniu współpracy będę mogła samodzielnie edytować moją stronę?

Tak! Strony przygotowuję na WordPressie a na koniec zapewniam szkolenie, które rejestruję i wysyłam do Ciebie, tak, żebyś w każdej chwili mogła sobie przypomnieć potrzebną wiedzę. Dostaniesz również mini e-booka, który przeprowadzi Cię przez podstawowe kwestie dotyczące utrzymania strony.

Czy przygotujesz mi teksty na stronę?

Niestety nie. Mogę natomiast polecić odpowiednie osoby, albo nawet wziąć na siebie organizację tego tematu. Sama jednak nie piszę tekstów i prace nad stroną rozpoczynam zawsze dopiero po otrzymaniu wszystkich materiałów, które mają się na niej znaleźć (nie dotyczy zdjęć stockowych, jeżeli takich będziesz chciała użyć).

Czy pomożesz wybrać mi zdjęcia?

Oczywiście! Jeżeli chcesz użyć swoich materiałów – pomogę wybrać te odpowiednie albo doradzę wykonanie innych. Mogę skontaktować Cię z fotografem/fotografką i przygotować wytyczne do sesji zdjęciowej. Co do zdjęć stockowych również służę pomocą: jest wiele miejsc w sieci, które oferują wspaniałe fotografie. 

A co z SEO?

Każda strona, którą projektuję jest przygotowana pod SEO. Ode mnie dostaniesz też podstawowe wytyczne jak zadbać o pozycjonowanie, ale usługa nie obejmuje faktycznej pracy nad SEO. Pamiętaj również o tym, że to niekończące się zadanie i powinnaś regularnie dbać o pozycjonowanie swojej strony.

Czy jesteś płatnikiem VAT?

Tak, jestem płatnikiem VAT i wystawiam faktury VAT.

Jeżeli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, napisz bezpośrednio do mnie: studio@powidoki.com

Wyślij formularz zgłoszeniowy

12 + 10 =