fbpx

Pakiet Mini Brand

CO OTRZYMASZ

Podstawowe elementy identyfikacji wizualnej zaprojektowane
specjalnie dla Twojej marki.

Jak to działa?

1.

 

WYSYŁASZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy, który traktuję jak zapytanie ofertowe i jednocześnie wstęp do poznania Twoich potrzeb. Dzięki informacjom, które dostarczysz mogę przygotować się do spotkania, podczas którego wejdziemy w szczegóły projektu.

2.

 

UMAWIAMY SIĘ NA ROZMOWĘ

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuję się z Tobą, żeby ustalić termin rozmowy. Rozmowa będzie kolejnym krokiem do rozpoznania Twoich potrzeb i okazją do zadania pytań.

3.

 

OFERTA, UMOWA, BRIEF

Po rozmowie przesyłam do Ciebie ofertę z proponowanym terminem rozpoczęcia projektu i wstępnym harmonogramem prac. Po zaakceptowaniu warunków podpisujemy umowę a po otrzymaniu 1. transzy płatności wysyłam do Ciebie Twoją pracę domową, czyli workbook, który podsumuje najważniejsze informacje potrzebne do pracy nad projektem.

4.

 

START!

Po otrzymaniu od Ciebie wypełnionego workbooka mogę jeszcze zadać parę pytań, mailowo albo telefonicznie. A potem startuję z projektem!

CO ZAWIERA

PAKIET MINI BRAND

Pakiet Mini Brand pozwoli Ci na prezentowanie swojej marki z pewnością siebie już od samego początku. Otrzymasz niezbędne elementy identyfikacji wizualnej, które pozwolą Ci na start w dobrym stylu.

W ramach pakietu otrzymasz:

  • godzinne spotkanie online;
  • autorski workbook z pytaniami wspierającymi prace nad wizerunkiem Twojej marki;
  • 2 propozycje kierunku graficznego w postaci tzw. moodboardów;
  • 2 propozycje logo do wybranego kierunku + 2 rundy poprawkowe do wybranego znaku;
  • materiały towarzyszące: typografia, paleta kolorów i drobne elementy graficzne;
  • 2 serie poprawek do pozostałych materiałów graficznych;
  • opracowanie finalnych plików w formatach niezbędnych do użytku online i do druku (format wektorowy oraz pliki z tłem i bez tła);
  • określenie finalnej palety kolorystycznej i opisanie kolorów parametrami RGB, CMYK, HEX;
  • przekazanie majątkowych praw autorskich;
  • podsumowanie w postaci mini brandbooka;

WSPÓŁPRACA TRWA OK. 4 TYGODNI

INWESTYCJA: 3.600 ZŁ BRUTTO

Czego nie zawiera pakiet Mini Brand

MATERIAŁY DO DRUKU

Pakiet nie zawiera projektów wizytówek, folderów, teczek, papieru firmowego itp. Pamiętaj, że mogę rozszerzyć usługę poza pakiet. Po prostu daj mi znać!

SZABLONY DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH I INNE MATERIAŁY CYFROWE

W ramach pakietu przygotuję dla Ciebie drobne materiały graficzne, których możesz używać w swoich postach. Przygotowanie szablonów, czy jakichkolwiek innych materiałów cyfrowych spoza pakietu jest objęte osobną opłatą.

DODATKOWE POPRAWKI

W ramach pakietu Mini Brand oferuję 2 rundy poprawkowe do logo oraz 2 rundy poprawkowe do pozostałych materiałów graficznych. Jeżeli będziesz chciała wprowadzać dalsze modyfikacje będą one rozliczane czasowo: 120 zł + VAT za każdą rozpoczętą godzinę pracy.

DODATKOWE PROPOZYCJE LOGO

W ramach pakietu Mini Brand przygotowuję dwie propozycje logo. Każda kolejna propozycja, jeżeli jej potrzebujesz, objęta jest dodatkową opłatą.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Masz dodatkowe pytania? Sprawdź, być może odpowiedź czeka poniżej!

Czy mogę zamówić tylko logo?

Niestety nie. Marka potrzebuje znacznie więcej niż logo i ten podstawowy zestaw dostaniesz zamawiając Pakiet Mini Brand. Uważam, że przygotowywanie samego znaku, bez wpływu na resztę identyfikacji nie służy ani Tobie, ani mnie.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Każdy projekt rozliczam w transzach. Pierwsza zapewnia rezerwację miejsca w moim grafiku i jest dla mnie potwierdzeniem, że poważnie traktujesz naszą współpracę. Wynosi 30% wartości projektu. Kolejne dwie (odpowiednio 35% i 35%) rozliczam w uzgodnionych wcześniej odstępach czasu, na przestrzeni naszej współpracy. Jeżeli taki plan Ci nie odpowiada – skontaktuj się ze mną, postaram się zaproponować Ci coś innego.

Mam już logo. Czy mogłabyś zaprojektować pozostałe elementy?

Zdarzało mi się to robić, jednak od jakiegoś czasu odmawiam. Lepiej zwróć się do osoby, która projektowała logo. Przyznaję, że chcę mieć wpływ na całość projektu i uzupełnianie czyjejś pracy jest czymś w rodzaju dopisywania zakończenia książki, której autor już nie żyje. To nigdy nie jest TO:).

A co jeżeli nie mam w ogóle pomysłu na markę i nie wiem jak się za to zabrać?

To częsta obawa, ale w tym temacie mogę pomóc! Nie oczekuję od Ciebie żadnych wizji dotyczących strony wizualnej. Chcę wiedzieć dla kogo jest Twój produkt/usługa, co Cię wyróżnia i wiele różnych innych rzeczy, o których porozmawiamy. Mam przygotowany plan pracy i materiały dla Ciebie, które pozwolą ułożyć cały proces i rozjaśnią wątpliwości.

A jeżeli projekt mi się nie spodoba?

Zawsze pytam potencjalne klientki, czy znają moje prace. Oczywiście co projekt to nowa historia, ale możesz ocenić czy to jak pracuję, jak rozwiązuję problemy, jaką estetykę proponuję, przemawia do Ciebie. I tego możesz się spodziewać w przypadku swojego projektu. W ramach współpracy oferuję oczywiście ustaloną liczbę zmian/poprawek. Kolejne są dodatkowo płatne. Żeby Cię uspokoić – nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby klientka powiedziała na koniec, że projekt jej nie odpowiada.

Czy pomożesz wybrać mi zdjęcia?

Oczywiście! Jeżeli chcesz użyć swoich materiałów – pomogę wybrać te odpowiednie albo doradzę wykonanie innych. Co do zdjęć stockowych również służę pomocą: jest wiele miejsc w sieci, które oferują wspaniałe fotografie. 

Czy jesteś płatnikiem VAT?

Tak, jestem płatnikiem VAT i wystawiam faktury VAT.

Jeżeli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, napisz bezpośrednio do mnie: studio@powidoki.com lub dodaj je w formularzu zgłoszeniowym, na pewno wszystko wyjaśnię.

Wyślij formularz zgłoszeniowy

5 + 15 =